• Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Andreas Sandvik
    Bardzo doświadczony producent !!
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Kristober Gomez
    Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    ilker Erimez
    Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    احمد عبدالله
    Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.
Osoba kontaktowa : Lulu Cen
Numer telefonu : 86-574-63501950
WhatsApp : +8618667824997
Wiadomość e-mail : Alonso@anshitelecom.com
dobra cena ANSHI 0.5U Wysokiej gęstości pusty panel patch 24 portów dla kluczowych podłączy UTP w Internecie

ANSHI 0.5U Wysokiej gęstości pusty panel patch 24 portów dla kluczowych podłączy UTP

Nazwa produktu: Pusty panel krosowy Half U 24-portowy UTP
Wielkość: 19 cali
Port: 24 porty
dobra cena Indonesia Telecom Fiber Terminal Box dla 15/40m Niewidzialnego Kablu G657B3 0.9MM FTTR Box Z Bultami w Internecie

Indonesia Telecom Fiber Terminal Box dla 15/40m Niewidzialnego Kablu G657B3 0.9MM FTTR Box Z Bultami

Nazwa: Skrzynka zaciskowa światłowodu
Wymiary: 92x83x29mm
Kolor: Biały
dobra cena 12 portów 24 rdzenie Patch panel światłowodowy SC / UPC ODF 19-calowy montaż w stojaku w Internecie

12 portów 24 rdzenie Patch panel światłowodowy SC / UPC ODF 19-calowy montaż w stojaku

Nazwa produktu: Wewnętrzna skrzynka przyłączeniowa
Instalacja: Mocowanie ścienne
Wymiar: 19”
dobra cena 48 rdzenia wodoodporny skrzynia łącznikowa, wkład typu splitter zewnętrzny skrzynia końcowa w Internecie

48 rdzenia wodoodporny skrzynia łącznikowa, wkład typu splitter zewnętrzny skrzynia końcowa

Pojemność: 48-rdzeniowy SC
Materiał: PC+ABS
Zamek: Śruba
dobra cena Zewnętrzne 576 rdzeniów światłowodowych skrzyżowania łącza szafki SMC światłowodowego skrzynki łącza w Internecie

Zewnętrzne 576 rdzeniów światłowodowych skrzyżowania łącza szafki SMC światłowodowego skrzynki łącza

Nazwa produktu: Włókno optyczne
Typ złącza: SC, LC ST, FC
Rozmiar produktu: 1450*750*550MM
dobra cena 96 rdzenia 144 rdzenia 288 rdzenia Kabel dystrybucyjny światłowodowy do rozwiązań FTTH w Internecie

96 rdzenia 144 rdzenia 288 rdzenia Kabel dystrybucyjny światłowodowy do rozwiązań FTTH

Nazwa produktu: Szafka światłowodowa
Typ złącza: SC, LC ST, FC
Rozmiar produktu: 1450*750*350MM
dobra cena 2 Port Ftth Pudełko końcowe płyty wejściowej w Internecie

2 Port Ftth Pudełko końcowe płyty wejściowej

Nazwa produktu: Wewnętrzna skrzynka przyłączeniowa
Wymiar: 90*90*16mm
Sieć: FTTH
dobra cena ANSHI SC/LC Port FTTH Rosette Box, wewnętrzne przechowywanie skrzynki końcowej światłowodowej w Internecie

ANSHI SC/LC Port FTTH Rosette Box, wewnętrzne przechowywanie skrzynki końcowej światłowodowej

Nazwa produktu: Wewnętrzna skrzynka przyłączeniowa
Wymiar: 115*80*27 mm
Sieć: FTTH
dobra cena 2 Port FTTH Płytka końcowa z napędem z napędem z napędem z napędem z napędem z napędem w Internecie

2 Port FTTH Płytka końcowa z napędem z napędem z napędem z napędem z napędem z napędem

Nazwa produktu: Pudełko końcowe w pomieszczeniach
Wymiar: 81*81*20mm
Sieć: FTTH
dobra cena Zbiór na zewnątrz 144 włókna 288 rdzeni 576 rdzeni Zbiór dystrybucji optycznej w Internecie

Zbiór na zewnątrz 144 włókna 288 rdzeni 576 rdzeni Zbiór dystrybucji optycznej

Nazwa produktu: Włókno optyczne skrzyżowy gabinet połączenia
Typ złącza: SC, LC ST,FC. lub inne
Rozmiar produktu: 1450*750*550MM
1 2 3 4 5 6 7 8