Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Aktualności firmowe
Dom Produkty

Akcesoria światłowodowe

Orzecznictwo
Chiny Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Bardzo doświadczony producent !!

—— Andreas Sandvik

Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać

—— Kristober Gomez

Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.

—— ilker Erimez

Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.

—— احمد عبدالله

Im Online Czat teraz

Akcesoria światłowodowe

(75)
Chiny Akcesoria światłowodowe FTTH Adapter Sc do Apc 0,2 dB fabryka

Akcesoria światłowodowe FTTH Adapter Sc do Apc 0,2 dB

Adapter światłowodowy Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex Opis produktu Szybkie Szczegóły Typ: SC/APC Tryb: jednomodowy i wielomodowy Rdzeń światłowodowy: Simplex i Duplex Struktura: z kołnierzem Rękaw: ... Czytaj więcej
2021-11-11 14:13:15
Chiny Termometry nieodwracalne Punkt pomiaru temperatury fabryka

Termometry nieodwracalne Punkt pomiaru temperatury

Nieodwracalny punkt pomiaru temperatury Szybki odczyt temperatury Opis produktu samoprzylepna nieodwracalny absolutnie niezawodny Odpowiedź w ciągu 2 ~ 3 sekund Zmierz 1 maksymalną temperaturę Dostosuj: kolor, ... Czytaj więcej
2021-11-11 14:11:33
Chiny Natychmiastowy odczyt pasków do pomiaru temperatury OEM 37-65c 99-149f Szybki czerwony wskaźnik fabryka

Natychmiastowy odczyt pasków do pomiaru temperatury OEM 37-65c 99-149f Szybki czerwony wskaźnik

Nieodwracalny punkt pomiaru temperatury Szybki odczyt temperatury Opis produktu samoprzylepna nieodwracalny absolutnie niezawodny Odpowiedź w ciągu 2 ~ 3 sekund Zmierz 1 maksymalną temperaturę Dostosuj: kolor, ... Czytaj więcej
2021-11-11 14:10:17
Chiny Blue Sc/Apc Adapter światłowodowy jednomodowy Sm Simplex fabryka

Blue Sc/Apc Adapter światłowodowy jednomodowy Sm Simplex

Adapter światłowodowy Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex Opis produktu Szybkie Szczegóły Typ: SC/APC Tryb: jednomodowy i wielomodowy Rdzeń światłowodowy: Simplex i Duplex Struktura: z kołnierzem Rękaw: ... Czytaj więcej
2021-11-11 14:07:59
Chiny Adapter kabla światłowodowego Fc/Apc FTTX Mały typ D fabryka

Adapter kabla światłowodowego Fc/Apc FTTX Mały typ D

Anshi Prostokąt FC/APC do FC/APC jednomodowy adapter światłowodowy mały typ DSpecyfikacja:Strata wtrąceniowa: UPC≤0.2DB, PC≤0.3DBWymienność: ≤0,2dbPowtarzalność: ≤0,2DBTrwałość mechaniczna: 1000 cykliTemperatur... Czytaj więcej
2021-11-11 14:04:54
Chiny Akcesoria do kabli optycznych Ftth z wbudowanym SC APC fabryka

Akcesoria do kabli optycznych Ftth z wbudowanym SC APC

Szybkozłącze światłowodowe FTTH SC / APC Szybkie złącze jednomodowe Cechy produktu Dostarcz wbudowane szybkozłącze światłowodowe FTTH SC / APC Cechy: 1. Projekt FTTH nadający się do użytku 2. Możliwość ... Czytaj więcej
2021-09-07 14:40:20
Chiny SM SC / UPC Simplex Fttx wielomodowy łącznik światłowodowy z przezroczystą osłoną przeciwpyłową fabryka

SM SC / UPC Simplex Fttx wielomodowy łącznik światłowodowy z przezroczystą osłoną przeciwpyłową

Adapter SM SC/UPC simplex z przezroczystą osłoną przeciwpyłową Opis produktu Adaptery do stosowania w zakończeniach światłowodowych i rozdzielnicach.Tuleja centrująca wewnątrz adaptera gwarantuje wysoką precyzj... Czytaj więcej
2021-09-03 14:57:03
Chiny Quick Connector Patch Panels 250μM Fiber Optic Accessories fabryka

Quick Connector Patch Panels 250μM Fiber Optic Accessories

FTTH SC / UPC Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH SC/UPC fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. ... Czytaj więcej
2021-08-27 15:03:18
Chiny SC UPC singlemode simplex fiber optic adaptor fabryka

SC UPC singlemode simplex fiber optic adaptor

Product Description Fiber optic adapters (also known as bulkheads) are used to join two fiber optic patch cables together. They are available for use with either singlemode or multimode patch cables. Wirenet ... Czytaj więcej
2021-08-27 15:03:18
Chiny Pre Embedded Quick Connector  Fiber Optic Accessories fabryka

Pre Embedded Quick Connector Fiber Optic Accessories

FTTH Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. Insert loss less ... Czytaj więcej
2021-08-27 15:03:17
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|