Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom Produkty

Skrzynka dystrybucyjna FTTH

Orzecznictwo
dobra jakość Skrzynka dystrybucyjna FTTH na sprzedaż
dobra jakość Skrzynka dystrybucyjna FTTH na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo doświadczony producent !!

—— Andreas Sandvik

Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać

—— Kristober Gomez

Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.

—— ilker Erimez

Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.

—— احمد عبدالله

Im Online Czat teraz

Skrzynka dystrybucyjna FTTH

(23)
Chiny Sc / Upc Światłowodowa skrzynka zaciskowa Puszka do montażu powierzchniowego Wewnętrzna 4-rdzeniowa kolor biały fabryka

Sc / Upc Światłowodowa skrzynka zaciskowa Puszka do montażu powierzchniowego Wewnętrzna 4-rdzeniowa kolor biały

Wewnętrzna / zewnętrzna 4-rdzeniowa puszka światłowodowa SC / UPC z warkoczem FTTH 4 rdzenie Puszka światłowodowa do terminali nadaje się do łączenia kabli światłowodowych i pigtailów, chroni sploty świat... Read More
2020-03-19 11:30:43
Chiny Maksymalnie 6 szt. Możliwość montażu na ścianie puszki przyłączeniowej Puszka światłowodowa z warkoczem fabryka

Maksymalnie 6 szt. Możliwość montażu na ścianie puszki przyłączeniowej Puszka światłowodowa z warkoczem

Wewnętrzna / zewnętrzna 4-rdzeniowa puszka światłowodowa SC / UPC z warkoczem FTTH 4 rdzenie Puszka światłowodowa do terminali nadaje się do łączenia kabli światłowodowych i pigtailów, chroni sploty świat... Read More
2020-03-19 11:30:43
Chiny 1 portowa pojedyncza światłowodowa skrzynka rozdzielcza FTTH Gniazdo Wewnętrzna skrzynka zakończeniowa światłowodu fabryka

1 portowa pojedyncza światłowodowa skrzynka rozdzielcza FTTH Gniazdo Wewnętrzna skrzynka zakończeniowa światłowodu

1 portowe pojedyncze światłowodowe pudełko z gniazdem światłowodowym FTTH 1. Produkt końcowy użytkownika do realizacji rozwiązania światłowodowego na komputer stacjonarny. 2. Może być stosowany w domu lub w ... Read More
2020-02-27 16:21:37
Chiny Rozdzielacz optyczny jednomodowy FTTH Łącznik optyczny 1x2 LC APC Rozdzielacz PLC FBT fabryka

Rozdzielacz optyczny jednomodowy FTTH Łącznik optyczny 1x2 LC APC Rozdzielacz PLC FBT

Łącznik optyczny jednomodowy 1x2 Światłowód LC APC Rozdzielacz PLC FBT Charakterystyka optyczna Kategoria Specyfikacja Uwagi Testowa długość fali nm 1310 i 1490 i 1550 Utrata wstawki (wyklucz utratę złącza) ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Chiny Złącze FC / UPC Skrzynka rozdzielcza FTTH 8-krotna długość fali 1310 nm / 1490 nm fabryka

Złącze FC / UPC Skrzynka rozdzielcza FTTH 8-krotna długość fali 1310 nm / 1490 nm

Łącznik optyczny jednomodowy 1x2 Światłowód FC UPC Rozdzielacz PLC FBT Charakterystyka optyczna Kategoria Specyfikacja Uwagi Testowa długość fali nm 1310 i 1490 i 1550 Utrata wstawki (wyklucz utratę złącza) ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Chiny Wysoka niezawodność FTTH Distribution Box Splitter PLC do pasywnej sieci optycznej fabryka

Wysoka niezawodność FTTH Distribution Box Splitter PLC do pasywnej sieci optycznej

Łącznik optyczny jednomodowy 1x2 Światłowodowy rozdzielacz SC UPC PLC FBT Rozgałęźnik PLC oparty jest na kwarcowym zintegrowanym optycznym urządzeniu do dystrybucji mocy falowodu, ma zalety małej objętości, ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Chiny Złącze światłowodowe Ftth o małej pojemności Złącze SC / APC Z ISO9001 fabryka

Złącze światłowodowe Ftth o małej pojemności Złącze SC / APC Z ISO9001

Łącznik optyczny jednomodowy 1x2 Światłowód SC APC Rozdzielacz PLC FBT Rozgałęźnik PLC oparty jest na kwarcowym zintegrowanym optycznym urządzeniu do dystrybucji mocy falowodu, ma zalety małej objętości, ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Chiny Mini PLC 1x8 PLC Rozdzielacz do rur stalowych ze złączem SC APC Dobra jednorodność światła fabryka

Mini PLC 1x8 PLC Rozdzielacz do rur stalowych ze złączem SC APC Dobra jednorodność światła

Mini PLC 1x8 plc stalowy rozdzielacz skrzynkowy ze złączem SC APC Rozgałęźnik PLC oparty jest na kwarcowym zintegrowanym optycznym urządzeniu do dystrybucji mocy falowodu, ma zalety małej objętości, zakresu d... Read More
2020-02-18 16:41:40
Chiny 4 rdzenie 6 rdzenie Skrzynka rozdzielcza FTTH Uchwyt ścienny z blokadą śrubową Biały kolor fabryka

4 rdzenie 6 rdzenie Skrzynka rozdzielcza FTTH Uchwyt ścienny z blokadą śrubową Biały kolor

6 rdzeni Światłowodowa zewnętrzna skrzynka rozdzielcza FTTH Do montażu na ścianie z blokadą śrubową 6 rdzeniowa światłowodowa zewnętrzna skrzynka rozdzielcza FTTH może zarządzać zarówno kablami pojedynczymi, ... Read More
2019-12-31 15:14:08
Chiny ANSHI 2 porty Fiber Face Plate RJ45 i SC FTTH Termination Box ABS Materiał fabryka

ANSHI 2 porty Fiber Face Plate RJ45 i SC FTTH Termination Box ABS Materiał

ANSHI 2 porty Fiber Face Plate RJ45 i SC FTTH Termination Box -Zakwaterowanie z 2 adapterami -Łatwa instalacja -Nadaje się do adapterów SC sx i LC dx -Łatwy montaż na pokrywie -Otrzymana i odłączana kaseta ... Read More
2019-12-31 14:07:26
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|