• Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Andreas Sandvik
    Bardzo doświadczony producent !!
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Kristober Gomez
    Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    ilker Erimez
    Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    احمد عبدالله
    Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.
Osoba kontaktowa : Lulu Cen
Numer telefonu : 86-574-63501950
WhatsApp : +8618667824997
Chiny 24 Krosy FTTH Fiber Optic Outdoor Box dystrybucyjny IP55 Typ uchwytu ściennego i słupka

24 Krosy FTTH Fiber Optic Outdoor Box dystrybucyjny IP55 Typ uchwytu ściennego i słupka

Nazwa: Łącznik światłowodowy
Typ złącza: SC / FC / ST / LC
Poziom ochrony: IP55
Chiny G652D 2 porty Ftth światłowodowa skrzynka końcowa z adapterem SC LC

G652D 2 porty Ftth światłowodowa skrzynka końcowa z adapterem SC LC

produkt: Światłowodowy Terminal Dostępowy
Materiał: ABS lub ABS + PC
wymiar: (Dł.) 86 x (szer.) 86 x (gł.) 10 mm
Chiny 2-rdzeniowy 4-rdzeniowy 6-rdzeniowy zacisk naścienny Skrzynka rozdzielcza światłowodu

2-rdzeniowy 4-rdzeniowy 6-rdzeniowy zacisk naścienny Skrzynka rozdzielcza światłowodu

Imię: Skrzynka przyłączeniowa światłowodu
Rodzaj złącza: SC / FC / ST / LC
wymiar: 205 * 135 * 40 mm
Chiny Indonezja skrzynka końcowa światłowodowa telekomunikacyjna ODP SOLID BOX dla 15/40m niewidzialnego kabla G657B3 0,9MM FTTR BOX z śrubami

Indonezja skrzynka końcowa światłowodowa telekomunikacyjna ODP SOLID BOX dla 15/40m niewidzialnego kabla G657B3 0,9MM FTTR BOX z śrubami

nazwisko: Skrzynka zaciskowa światłowodu
Wymiary: 92x83x29mm
Kolor: Biały
Chiny 8-portowa skrzynka zaciskowa światłowodowa FTTH Plastik ABS

8-portowa skrzynka zaciskowa światłowodowa FTTH Plastik ABS

Nazwa: 8-portowa skrzynka rozdzielcza
Typ złącza: SC/LC/FC
materiał: ABS
Chiny Huawei Type Ftth Distribution Box Wodoodporny Caja Nap 10

Huawei Type Ftth Distribution Box Wodoodporny Caja Nap 10

Nazwa produktu: Skrzynka rozdzielcza światłowodu
Wymiary: 209*205*86mm
Rozdzielacz: Rozgałęźnik 1x8 +1x2
Chiny Mini Sc Ptlc Odva opancerzona skrzynka światłowodowa Ftth

Mini Sc Ptlc Odva opancerzona skrzynka światłowodowa Ftth

Nazwa: Skrzynka rozdzielcza światłowodu
Typ portu adaptera: Złącze MINI SC,H (Optitap),MINI IPMPO,ODVA
Ognioodporny: UL 94V-0
Chiny Mini SC PTLC ODVA Opancerzona skrzynka światłowodowa Ftth

Mini SC PTLC ODVA Opancerzona skrzynka światłowodowa Ftth

Imię: Skrzynka rozdzielcza światłowodu
Typ portu adaptera: MINI SC, złącze H (Optitap), MINI IPMPO, ODVA
Ognioodporny: UL 94 V-0
Chiny 3 porty RJ45 SC FTTH Terminal Box

3 porty RJ45 SC FTTH Terminal Box

produkt: Płyta czołowa FTTH
Materiał: ABS
kolor: Biały
Chiny Sc / Upc Światłowodowa skrzynka zaciskowa Puszka do montażu powierzchniowego Wewnętrzna 4-rdzeniowa kolor biały

Sc / Upc Światłowodowa skrzynka zaciskowa Puszka do montażu powierzchniowego Wewnętrzna 4-rdzeniowa kolor biały

Nazwa: Puszka światłowodowa
typ złącza: SC / FC / ST / LC
Wymiar: 150 * 110 * 30 mm
1 2 3