Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom Produkty

Przewód światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Skrzynka dystrybucyjna FTTH na sprzedaż
dobra jakość Skrzynka dystrybucyjna FTTH na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo doświadczony producent !!

—— Andreas Sandvik

Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać

—— Kristober Gomez

Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.

—— ilker Erimez

Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.

—— احمد عبدالله

Im Online Czat teraz

Przewód światłowodowy

(23)
Chiny Kabel światłowodowy MPO Złącze 12-żyłowego kabla do przedłużania kabla fabryka

Kabel światłowodowy MPO Złącze 12-żyłowego kabla do przedłużania kabla

Złącze OS1 MPO-LC Kabel połączeniowy 12 Światłowód MPO Kabel bagażnika Rozgałęźnik Kabel MPO Zespoły kabli MPO są wyposażone w 12-żyłowe złącze MPO żeńskie na żeńskie. kabel typu OS1, kabel ten jest szeroko ... Read More
2020-03-30 10:35:05
Chiny Wielomodowy kabel światłowodowy MPO OM3 Patch Mpo Złącze Fanout 12 rdzeni fabryka

Wielomodowy kabel światłowodowy MPO OM3 Patch Mpo Złącze Fanout 12 rdzeni

złącze mpo Fanout 12-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy MPO OM3 złącze kabla Kabel światłowodowy MPO znajduje zastosowanie w systemach danych i telekomunikacji . Złącze światłowodowe MPO oferuje do 12 razy ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Chiny 12-rdzeniowy kabel światłowodowy typu SM / MM Rodzaj światłowodu do przedłużania kabli fabryka

12-rdzeniowy kabel światłowodowy typu SM / MM Rodzaj światłowodu do przedłużania kabli

MPO MTP OM4 12-rdzeniowy patchcord światłowodowy MPO Zespoły kabli MPO są wyposażone w 12-żyłowe złącze MPO żeńskie na żeńskie. typ kabla om4, kabel ten jest szeroko stosowany do rozbudowy kabla w centrum ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Chiny Patchcord światłowodowy Simplex Duplex 2,00 mm Utrata izolacji 0,3 dB Utrata ISO9001 fabryka

Patchcord światłowodowy Simplex Duplex 2,00 mm Utrata izolacji 0,3 dB Utrata ISO9001

SC / UPC-SC / UPC G652D Jednomodowy kabel światłowodowy Simplex Duplex 2,00 mm CECHY 1. Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego 2. Wstępnie wypukła powierzchnia końcowa tulei 3. Doskonała wytrzymałość ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Chiny OS1 MPO - LC Kabel połączeniowy Patch 12 Światłowód MPO Kabel tułowia Wytrzymałość na ściskanie fabryka

OS1 MPO - LC Kabel połączeniowy Patch 12 Światłowód MPO Kabel tułowia Wytrzymałość na ściskanie

Złącze OS1 MPO-LC Kabel połączeniowy 12 Światłowód MPO Kabel bagażnika Rozgałęźnik Kabel MPO Zespoły kabli MPO są wyposażone w 12-żyłowe złącze MPO żeńskie na żeńskie. kabel typu OS1, kabel ten jest szeroko ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Chiny G652D Patchcord światłowodowy jednomodowy LC - LC UPC Typ 0,3dB Utrata wtrąceniowa fabryka

G652D Patchcord światłowodowy jednomodowy LC - LC UPC Typ 0,3dB Utrata wtrąceniowa

G652D Single ModE LC - LC Typ światłowodu UPC Duplex Duplex Opis produktu CATV Systemy komunikacji światłowodowej Światłowodowa transmisja danych Budowanie dostępu do sieci System okablowania, ODF Aplikacje ... Read More
2019-12-31 15:05:05
Chiny 2 metrowy kabel światłowodowy, dwupoziomowy kabel światłowodowy G652D fabryka

2 metrowy kabel światłowodowy, dwupoziomowy kabel światłowodowy G652D

LC / UPC-LC / UPC 2,00m 2 metry Duplex jednomodowy G652D światłowodowy patch patch Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: CN, prowincja Zhejiang Nazwa marki: ANSHI Numer modelu: LC / UPC-LCUPC certyfikacja: ... Read More
2019-12-31 14:07:26
Chiny 2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC fabryka

2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC

2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: CN, Zhejiang Nazwa marki: ANSHI Numer modelu: SC / UPC-SC / APC certyfikacja: ISO9001 ROHS ... Read More
2018-07-16 10:43:24
Chiny SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patchcord Światłowód LSZH fabryka

SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patchcord Światłowód LSZH

SC-SC / APC CATV 3m SM Sx 2.0 3.0mm Patchcord Kabel światłowodowy LSZH Model SC / APC-SC / APC Cykl krycia > 1000 długość 3M Temperatura robocza -40 ℃ -85 ℃ Utrata wstawki ≤0,3dB Wytrzymałość na rozciąganie ... Read More
2018-05-10 10:22:42
Chiny 12 rdzeni kabli światłowodowych SC / UPC 1,5 metrowy wtyk światłowodowy fabryka

12 rdzeni kabli światłowodowych SC / UPC 1,5 metrowy wtyk światłowodowy

12 rdzeni / włókna Multi-włókna Pigtail Światłowodowy Pigtail SC / UPC 1.5 Metr pigtail, może być dostosowane Dane techniczne Pigtail światłowodowy 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, DIP, E2000 2,0 mm / 2,0 mm / 3... Read More
2018-01-30 14:08:01
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|