Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom Produkty

Przewód światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Skrzynka dystrybucyjna FTTH na sprzedaż
dobra jakość Skrzynka dystrybucyjna FTTH na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo doświadczony producent !!

—— Andreas Sandvik

Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać

—— Kristober Gomez

Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.

—— ilker Erimez

Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.

—— احمد عبدالله

Im Online Czat teraz

Przewód światłowodowy

(18)
Chiny G652D Single ModE LC - LC Typ światłowodu UPC Duplex Duplex fabryka

G652D Single ModE LC - LC Typ światłowodu UPC Duplex Duplex

G652D Single ModE LC - LC Typ światłowodu UPC Duplex Duplex Opis produktu CATV Systemy komunikacji światłowodowej Światłowodowa transmisja danych Budowanie dostępu do sieci System okablowania, ODF Aplikacje ... Read More
2019-10-21 10:52:09
Chiny 2 metrowy kabel światłowodowy, dwupoziomowy kabel światłowodowy G652D fabryka

2 metrowy kabel światłowodowy, dwupoziomowy kabel światłowodowy G652D

LC / UPC-LC / UPC 2,00m 2 metry Duplex jednomodowy G652D światłowodowy patch patch Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: CN, prowincja Zhejiang Nazwa marki: ANSHI Numer modelu: LC / UPC-LCUPC certyfikacja: ... Read More
2018-07-16 10:44:14
Chiny 2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC fabryka

2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC

2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: CN, Zhejiang Nazwa marki: ANSHI Numer modelu: SC / UPC-SC / APC certyfikacja: ISO9001 ROHS ... Read More
2018-07-16 10:43:24
Chiny SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patchcord Światłowód LSZH fabryka

SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patchcord Światłowód LSZH

SC-SC / APC CATV 3m SM Sx 2.0 3.0mm Patchcord Kabel światłowodowy LSZH Model SC / APC-SC / APC Cykl krycia > 1000 długość 3M Temperatura robocza -40 ℃ -85 ℃ Utrata wstawki ≤0,3dB Wytrzymałość na rozciąganie ... Read More
2018-05-10 10:22:42
Chiny 12 rdzeni kabli światłowodowych SC / UPC 1,5 metrowy wtyk światłowodowy fabryka

12 rdzeni kabli światłowodowych SC / UPC 1,5 metrowy wtyk światłowodowy

12 rdzeni / włókna Multi-włókna Pigtail Światłowodowy Pigtail SC / UPC 1.5 Metr pigtail, może być dostosowane Dane techniczne Pigtail światłowodowy 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, DIP, E2000 2,0 mm / 2,0 mm / 3... Read More
2018-01-30 14:08:01
Chiny OM3, niebieski, jednomodowy SM, Simplex, SX LC / PC-LC / PC Złącze Fibre Patch Cord fabryka

OM3, niebieski, jednomodowy SM, Simplex, SX LC / PC-LC / PC Złącze Fibre Patch Cord

OM3, niebieski, jednomodowy SM, Simplex, SX Złącze LC / PC-LC / PC Patch światłowodowy Dane techniczne Pigtail światłowodowy 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, DIP, E2000 2,0 mm / 2,0 mm / 3,0 mm 3.SM/MM SX / DX ... Read More
2018-01-30 14:07:35
Chiny Kabel światłowodowy 12 rdzeni SC / APC Światłowodowy pigtail o długości 1,5 metra fabryka

Kabel światłowodowy 12 rdzeni SC / APC Światłowodowy pigtail o długości 1,5 metra

Kabel światłowodowy 12 rdzeni SC / APC Światłowodowy pigtail o długości 1,5 metra Dane techniczne Pigtail światłowodowy 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, DIP, E2000 2,0 mm / 2,0 mm / 3,0 mm 3.SM/MM SX / DX 41.MM, ... Read More
2018-01-30 14:07:20
Chiny Żółty kabel światłowodowy 2,00 mm SC / UPC - FC / UPC 2,0 metr 2,00 mm Pigtail światłowodowy fabryka

Żółty kabel światłowodowy 2,00 mm SC / UPC - FC / UPC 2,0 metr 2,00 mm Pigtail światłowodowy

12 rdzeni / włókna Multi-włókna Pigtail Światłowodowy Pigtail SC / UPC 1.5 Metr pigtail, może być dostosowane Dane techniczne Pigtail światłowodowy 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, DIP, E2000 2,0 mm / 2,0 mm / 3... Read More
2018-01-30 14:07:15
Chiny MTRJ - Multimodowy kabel światłowodowy Duplex 350d 0,3dB 3,0 mm do okablowania fabryka

MTRJ - Multimodowy kabel światłowodowy Duplex 350d 0,3dB 3,0 mm do okablowania

Przewód światłowodowy MTRJ-SC Duplex Fiber Jumper Kabel multimodowy 3,0 mm cechy Zgodny z IEC61754-7, zgodny z Telcordia GR-1435-CORE Push -Pull locking type Ferrules są dostępne dla SM Standard, SM LowLoss MM ... Read More
2018-01-29 18:28:09
Chiny Przewód światłowodowy wielofunkcyjny Duplex / FCC / UPC 3.0 mm dla urządzeń QSFP fabryka

Przewód światłowodowy wielofunkcyjny Duplex / FCC / UPC 3.0 mm dla urządzeń QSFP

Przewód światłowodowy Przewód łączący FC / UPC LC / UPC Złącze wielofunkcyjne 3.0mm cechy Zgodny z IEC61754-7, zgodny z Telcordia GR-1435-CORE Push -Pull locking type Ferrules są dostępne dla SM Standard, SM ... Read More
2018-01-29 18:28:09
Page 1 of 2|< 1 2 >|