• Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Andreas Sandvik
    Bardzo doświadczony producent !!
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Kristober Gomez
    Niezawodny, zaufany i doświadczony producent, na którym możesz polegać
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    ilker Erimez
    Dali kompletne rozwiązania Telekomunikacji.
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    احمد عبدالله
    Twoje złącza pickupowe AMP TYCO używane w Iranie dla telekomunikacji działają znakomicie, nasz klient jest bardzo zadowolony z jakości.
Osoba kontaktowa : Lulu Cen
Numer telefonu : 86-574-63501950
WhatsApp : +8618667824997
Chiny 12-rdzeniowy kabel światłowodowy typu SM / MM Rodzaj światłowodu do przedłużania kabli

12-rdzeniowy kabel światłowodowy typu SM / MM Rodzaj światłowodu do przedłużania kabli

Nazwa: Patchcord światłowodowy MPO
Utrata zwrotu: ≥ 50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Typ złącza: MPO-MPO (można dostosować)
Chiny Kabel światłowodowy MPO Złącze 12-żyłowego kabla do przedłużania kabla

Kabel światłowodowy MPO Złącze 12-żyłowego kabla do przedłużania kabla

name: MPO Fiber Optical Patch Cord
Utrata zwrotu: ≥ 50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Rodzaj złącza: MPO-LC
Chiny Patchcord światłowodowy Simplex Duplex 2,00 mm Utrata izolacji 0,3 dB Utrata ISO9001

Patchcord światłowodowy Simplex Duplex 2,00 mm Utrata izolacji 0,3 dB Utrata ISO9001

Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy
Zgubiono wstawienie: 当前触发请求缓存,目标站这个连接打不开!
Rodzaj złącza: SC / UPC SC / UPC
VIDEO Chiny Wielomodowy kabel światłowodowy MPO OM3 Patch Mpo Złącze Fanout 12 rdzeni

Wielomodowy kabel światłowodowy MPO OM3 Patch Mpo Złącze Fanout 12 rdzeni

Nazwa: Patchcord światłowodowy MPO
Liczba włókien: 12 rdzeń
Rodzaj złącza: MPO-LC (można dostosować)
VIDEO Chiny Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize

Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize

Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy
Utrata zwrotu: ≥ 50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Rodzaj złącza: SC / UPC SC / UPC
VIDEO Chiny OS1 MPO - LC Kabel połączeniowy Patch 12 Światłowód MPO Kabel tułowia Wytrzymałość na ściskanie

OS1 MPO - LC Kabel połączeniowy Patch 12 Światłowód MPO Kabel tułowia Wytrzymałość na ściskanie

Nazwa: Patchcord światłowodowy MPO
Utrata zwrotu: ≥ 50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Rodzaj złącza: MPO-LC
VIDEO Chiny 2 metrowy kabel światłowodowy, dwupoziomowy kabel światłowodowy G652D

2 metrowy kabel światłowodowy, dwupoziomowy kabel światłowodowy G652D

Nazwa produktu: Patch cord światłowodowy
Utrata powrotu: ≥50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Typ złącza: LC / UPC-LC / UPC
VIDEO Chiny 2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC

2,00m 1 metr jednopasmowe kable światłowodowe Simplex SC / UPC - SC / APC

Nazwa produktu: Patch cord światłowodowy
Utrata powrotu: ≥50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Typ złącza: SC / APC SC / UPC
Chiny Patchcord światłowodowy Odva Lc Sc Mpo Ip67 Ftta

Patchcord światłowodowy Odva Lc Sc Mpo Ip67 Ftta

Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy FTTA
Posługiwać się: FTTX
Orzecznictwo: RoHS
Chiny Zgodny z Om4 kryty zewnętrzny kabel światłowodowy G652d

Zgodny z Om4 kryty zewnętrzny kabel światłowodowy G652d

Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy FTTA
Posługiwać się: FTTX
Orzecznictwo: RoHS
1 2 3