Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

Adapter światłowodowy jednokierunkowy jednokierunkowy Sc / upc - Fc / upc Simplex do systemu Ftth

Adapter światłowodowy jednokierunkowy jednokierunkowy Sc / upc - Fc / upc Simplex do systemu Ftth

    • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System
    • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System
  • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ANSHI
    Orzecznictwo: ROHS, ISO9001
    Numer modelu: AS-ADP-SC-FC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Do negocjacji
    Cena: Negotiable
    Możliwość Supply: 500 000 sztuk / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Adapter Working Wavelength: Working Wavelength
    Powtarzalność: Powtarzalność typu: SC / UPC
    Tryb: Jednomodowy lub wielomodowy aplikacji: System FTTH

    LC Duplex Jednomodowe wielomodowe adaptery światłowodowe do rozgałęziacza światłowodowego

    Cecha

    • Zwarta konstrukcja
    • Precyzyjne wyrównanie
    • Niskie wtrącanie i utrata powrotu oraz odbicia od tyłu
    • Wybór obudowy metalowej lub plastikowej, tulejek dzielonych z brązu fosforowego lub ceramicznych
    • Wersja: Jednomodowe i wielomodowe
    • Typ adaptera: Simplex / Duplex

    Podanie

    • Wstępne instalacje
    • Sieci telekomunikacyjne
    • Sieci metra
    • Lokalne sieci lokalne (LAN)
    • Sieci przetwarzania danych
    • Oprzyrządowanie
    ADAPTER FIBER OPTIC
    Parametr Jednostka Opis
    Utrata wstawki dB ≤ 0,2
    Utrata powrotu dB PC≥45 UPC≥50 APC≥60
    Wytrzymałość mechaniczna (500T) dB ≤ 0,2
    Wymienialność dB ≤ 0,2
    temperatura robocza DO -40 ~ + 75
    Temperatura przechowywania DO -40 ~ + 85
    Względna wilgotność % 95
    Parametr Jednostka Tłumik optyczny
    Naprawiony Zmienna
    Długość fali działania nm 1310/1550 1200 ~ 1600
    Wartość tłumienia dB +/- 0,5 (≤ 10 dB) 0 ~ 3
    +/- 1,0> 10 dB)
    Max. Optyczna moc wejściowa mW 500 500
    Max. PDL dB ≤0,1 ≤0,1
    Utrata powrotu dB UPC > 50
    APC

    <60

    Szczegóły kontaktu
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Osoba kontaktowa: lulu

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)