Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

Akcesoria światłowodowe typu kwadratowego Adapter optyczny Materiał metalowy Rdzeń simpleksowy

Akcesoria światłowodowe typu kwadratowego Adapter optyczny Materiał metalowy Rdzeń simpleksowy

    • Square Type Fiber Optic Accessories Optic Adaptor Metal Material Simplex Core
    • Square Type Fiber Optic Accessories Optic Adaptor Metal Material Simplex Core
  • Square Type Fiber Optic Accessories Optic Adaptor Metal Material Simplex Core

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ANSHI
    Orzecznictwo: ROHS, ISO9001
    Numer modelu: AS-ADP-ST

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Do negocjacji
    Cena: Negotiable
    Możliwość Supply: 500 000 sztuk / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Adapter Robocza długość fali: Robocza długość fali
    pakowania: Poly worek typu: ST
    Tryb: Jednomodowy lub wielomodowy aplikacji: FTTH, FTTX
    High Light:

    fiber optic cable accessories

    ,

    optical cable accessories

    Adapter optyczny SC / FC SC Adapter kwadratowy do adaptera światłowodowego sm fc

    Opis produktu
    Nazwa produktu SC / FC APC wysokiej jakości adaptery optyczne SC fc / apc SC adapter kwadratowy do adaptera światłowodowego FC
    Numer modułu FC SX Adapter z kołnierzem kwadratowym
    Utrata wtrąceniowa ≤0,3dB
    Trwałość > 1000 razy
    Temp. Pracy -40 ~ 70 ° C
    Materiał Metal
    Podanie FTTx, LAN, CATV, Telecom
    Orzecznictwo RoHS, SGS, CE
    Rodzaj złącza FC-FC
    Polski typ UPC; APC
    Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy; Wielomodowy; OM3; OM4; OM5
    Kolor SM: Niebieski, Zielony MM: Beżowy OM3: Aqua OM4: Fioletowy OM5: Limonkowy
    Rdzeń Simplex
    Kołnierz z kołnierzem / z uchem;
    Forma sprzedaży Neutralny / OEM / ODM
    Posługiwać się Połączenie światłowodowe
    Niestandardowy projekt witam
    Przykładowy czas realizacji w ciągu 7 dni od potwierdzenia
    Korzyść Najlepsza cena, najlepsza obsługa
    Zasady płatności T / T z góry; Inne (z zastrzeżeniem negocjacji między obiema stronami)
    cechy

    • Doskonała stabilność temperaturowa

    • Mała strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna

    • Dobra powtarzalność i wymienność

    • Doskonała wytrzymałość mechaniczna

    • Specyfikacje zdefiniowane przez klienta

    • Zgodny z Telcordia, TIA / EIA i IEC

    Utrata wtrąceniowa (typowa) ≤0,3dB
    Zamienność ≤ 0,2dB
    Wibracja ≤ 0,2dB
    Powtarzalność ≤ 0,2dB
    Trwałość > 1000 razy
    Temperatura robocza -40˜75 ° C
    Temperatura przechowywania -45˜85 ° c

    • Mała strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna

    • Doskonała stabilność temperaturowa

    • Dobra powtarzalność i wymienność

    • Doskonała wytrzymałość mechaniczna

    • Ścisła kontrola czasu utwardzania i temperatury

    • Rygorystyczne standardy testowania i metody jakości

    • Ochrona środowiska (zgodność z ROHS)

    • Patchcord światłowodowy można dostosować zgodnie ze specyfiką klienta

    wymagania (niestandardowe złącze / długość / opakowanie ...)

    • 100% NOWY surowiec i kontrola jakości dobrze zapewniają najlepszy okres użytkowania.

    ADAPTER OPTYCZNY SC FIBER
    Parametr Jednostka Opis
    Utrata wtrąceniowa dB ≤ 0,2
    Utrata zwrotu dB PC≥45 UPC≥50 APC≥60
    Wytrzymałość mechaniczna (500 T) dB ≤ 0,2
    Wymienność dB ≤ 0,2
    temperatura robocza ° C -40 ~ + 75
    Temperatura przechowywania ° C -40 ~ + 85
    Wilgotność względna % 95
    Parametr Jednostka Tłumik optyczny
    Naprawiony Zmienna
    Długość fali operacji nm 1310/1550 1200 ~ 1600
    Wartość tłumienia dB +/- 0,5 (≤10 dB) 0 ~ 3
    +/- 1,0> 10 dB)
    Max. Optyczna moc wejściowa mW 500 500
    Max. PDL dB ≤0,1 ≤0,1
    Utrata zwrotu dB UPC > 50
    APC <60

    Szczegóły kontaktu
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Osoba kontaktowa: lulu

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)