Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

Zewnętrzny kabel światłowodowy 1 2 4-rdzeniowy G652D G657A G657A2 Single Mode ISO9001

Zewnętrzny kabel światłowodowy 1 2 4-rdzeniowy G652D G657A G657A2 Single Mode ISO9001

    • Outdoor Fiber Drop Cable 1 2 4 Core G652D G657A G657A2 Single Mode ISO9001
    • Outdoor Fiber Drop Cable 1 2 4 Core G652D G657A G657A2 Single Mode ISO9001
    • Outdoor Fiber Drop Cable 1 2 4 Core G652D G657A G657A2 Single Mode ISO9001
  • Outdoor Fiber Drop Cable 1 2 4 Core G652D G657A G657A2 Single Mode ISO9001

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ANSHI
    Orzecznictwo: ISO9001, SGS
    Numer modelu: AS-FGJXCH-1B6a1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Może dyskutować
    Cena: Negotiable
    Czas dostawy: 10000 sztuk / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Kabel światłowodowy Tryb światłowodowy: Tryb pojedyńczy
    Liczba włókien: 1 rdzeń Włókna typu: G657A1
    Długość kabla: 1 km, 2 km ... Materiał kurtki: LSZH

    Kabel światłowodowy Zewnętrzny 1 2 4-żyłowy G652D G657A G657A2 Jednomodowy

    https://youtu.be/jKZBcsXLZCM mm * 2

    Drut komunikacyjny: 1,0 mm
    Materiał płaszcza: LSZH
    Długość kabla: 1 km / bęben (można dostosować)
    Prosta specyfikacja:
    Strata wtrąceniowa: ≤0,30dB Strata powrotna: ≥50dB
    Trwałość: ≤0,2 dB
    Testowana długość fali: 1310/1550 nm
    Temperatura pracy: -40 ℃ ~ 85 ℃

    Szczegóły kontaktu
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Osoba kontaktowa: lulu

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)