Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom ProduktySkrzynka dystrybucyjna FTTH

8-stronna skrzynka rozdzielcza FTTH 1 * 8 Typ światłowodu Rozgałęźnik światłowodowy Fiber Optic Splitter

8-stronna skrzynka rozdzielcza FTTH 1 * 8 Typ światłowodu Rozgałęźnik światłowodowy Fiber Optic Splitter

    • 8 Way FTTH Distribution Box 1 * 8 Insertion Type Fiber Optic PLC Fiber Optic Splitter
    • 8 Way FTTH Distribution Box 1 * 8 Insertion Type Fiber Optic PLC Fiber Optic Splitter
    • 8 Way FTTH Distribution Box 1 * 8 Insertion Type Fiber Optic PLC Fiber Optic Splitter
  • 8 Way FTTH Distribution Box 1 * 8 Insertion Type Fiber Optic PLC Fiber Optic Splitter

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ANSHI
    Orzecznictwo: ISO9001, SGS
    Numer modelu: AS-ODF-1X8FLP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10
    Cena: Negotiable
    Czas dostawy: 10000pcs / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Rozdzielacz plamkowy 1X8 Typ złącza: SC
    Numer kanału: 8 sposobów Utrata insercji: ≤0,20
    Długość fali: 1310nm / 1490nm / 1550nm aplikacji: CATV / FTTH / LAN / PON

    Skrzynka dystansowa FTTH 1 * 8 Typ światłowodu typu splitter typu Splitter Typ kasetowy mini splitter światłowodowy PLC

    Aplikacje

    1. Światłowodowe systemy komunikacji

    2. Światłowód CATV

    3. Pasywna sieć optyczna (PON)

    4. Wzmacniacze światłowodowe

    5. Sieć dostępu do sieci światłowodowej / sieć LAN

    6. Systemy monitoringu

    7. Czujnik światłowodu

    Specyfikacje

    Nazwa produktu Sprzęgacz PLC światłowodu
    Długość fali 1310/1490 / 1550nm
    Utrata wkładania ≤0.2dB
    Wydajność do powtórzenia ≤0dB (1000times)
    Wydajność wymiany ≤0 dBdB
    Utrata zwrotu ≥ 60dB
    Typ optyczny Corning SMF-28TM, 9/125 μm
    temperatura robocza

    -25 ~ + 70 ° C

    Rozdzielacze PLC są urządzeniami rozgałęziającymi, które są wykorzystywane do dystrybucji sygnałów optycznych do wielu lokalizacji do przetwarzania. W sieciach optycznych często konieczne jest rozdzielenie sygnału optycznego na wiele identycznych sygnałów lub łączenie wielu sygnałów w pojedynczy sygnał. Rozdzielacz PLC (rozdzielacz obiegów prostokątnych planarnych) jest rodzajem optycznego urządzenia do zarządzania energią, który jest wytwarzany przy użyciu technologii falowodorowej na bazie krzemionki. Są one przeznaczone do FTTx pasywnych sieci optycznych, CWDM, DWDM i systemu telewizji kablowej. Rozdzielacz PLC jest odpowiedzialny za dystrybucję sygnałów optycznych z Central Office (CO) do wielu lokalizacji fabrycznych. Oferujemy całą serię produktów rozdzielaczy 1 * N i 2 * N, które są dostosowane do konkretnych zastosowań. Wszystkie produkty spełniają wymagania GR-1209-CORE-2001 i GR-1221-CORE-1999.

     

    Szczegóły kontaktu
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Osoba kontaktowa: lulu

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)