Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom ProduktyPrzewód światłowodowy

MTRJ - Multimodowy kabel światłowodowy Duplex 350d 0,3dB 3,0 mm do okablowania

MTRJ - Multimodowy kabel światłowodowy Duplex 350d 0,3dB 3,0 mm do okablowania

    • MTRJ - SC Duplex Multimode Fiber Optic Cable 0.3dB 3.0mm For Cabling System
    • MTRJ - SC Duplex Multimode Fiber Optic Cable 0.3dB 3.0mm For Cabling System
  • MTRJ - SC Duplex Multimode Fiber Optic Cable 0.3dB 3.0mm For Cabling System

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ANSHI
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: AS-ODF - MTRJ / SC-DUPC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOŻESZ ZAPISYĆ
    Cena: Negotiable
    Możliwość Supply: 100000 sztuk miesięcznie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Światłowód Odzyskaj straty: ≥50.00dB (komputer) ≥65.00dB (APC)
    Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MU / MTRJ Długość: 1m, 2m, 3m...
    Typ kabla: Simplex / Duplex Włókna typu: SM/MM
    Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 10KGS Powtarzalność: ≤0.1
    Utrata wkładu: 0,3 dB włókno: Corning

    Przewód światłowodowy MTRJ-SC Duplex Fiber Jumper Kabel multimodowy 3,0 mm

    cechy

    Zgodny z IEC61754-7, zgodny z Telcordia GR-1435-CORE
    Push -Pull locking type
    Ferrules są dostępne dla SM Standard, SM LowLoss
    MM Standard, MM Low Loss
    Kabel dostępny jest na taśmie Jacket, taśma Bare
    Okrągły mini kabel
    Wysoka strata zwrotu, niska utrata insercji
    Precyzyjne prowadnice precyzyjne

    Podanie

    * System telekomunikacyjny

    * System okablowania

    * Laser optyczny o dużej gęstości

    * Urządzenia QSFP

    Model nr.

    LC-ST światłowód patch cord
    Styl LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC Dupleks MTRJ / Kobieta, MTRJ / Mężczyzna
    Typ włókna

    9/125 SMF-28 lub równoważny (Singlemode) OS1 i OS2 50/125, 62.5 / 125 (wielomodowe) OM4, OM3, OM2, OM1 50/125,

    10G (wielomodowy) OM3

    Typ kabla

    Simplex, Duplex (Zipcord) Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ1.8mm Φ1.6mm PVC lub LSZH Φ0.9mm, Φ0.6mm buforowane włókno

    PVC lub LSZH

    Sposób polerowania UPC, SPC, APC (8 ° i 6 °)
    Utrata wkładania ≤ 0.1dB (dla trybu Singlemode Master) ≤ 0.25dB (dla standardu jednomodowego) ≤ 0.25dB (dla wielomoduła) Przetestowany przez JDS RM 3750
    Utrata zwrotu (dla trybu pojedynczego)

    UPC ≥ 50dB SPC ≥ 55dB APC ≥ 60dB (typ.65dB)

    Przetestowany przez JDS RM3750

    Powtarzalność ± 0,1 dB
    temperatura robocza -40 ° C do 85 ° C
    Wymagania geometrii (dla trybu pojedynczego) Promień powierzchni czołowej kołnierza 7mm ≤ R ≤ 12mm (dla APC) 10mm ≤ R ≤ 25mm (dla standardów) Offset Apex ≤ 30 μm (dla Master) Offset Apex ≤ 50 μm (dla wersji standardowej) Podcięcie -50nm ≤ U ≤ 50nm Sprawdzone przez DORC ZX -1

    Szczegóły kontaktu
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Osoba kontaktowa: lulu

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)