Wysoka prędkość, wysoka jakość, najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom ProduktyPrzewód światłowodowy

12-rdzeniowy kabel światłowodowy typu SM / MM Rodzaj światłowodu do przedłużania kabli

12-rdzeniowy kabel światłowodowy typu SM / MM Rodzaj światłowodu do przedłużania kabli

    • 12 Core Optical Fiber Patch Cord SM / MM Fiber Type For Cable Expanding
    • 12 Core Optical Fiber Patch Cord SM / MM Fiber Type For Cable Expanding
    • 12 Core Optical Fiber Patch Cord SM / MM Fiber Type For Cable Expanding
  • 12 Core Optical Fiber Patch Cord SM / MM Fiber Type For Cable Expanding

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ANSHI
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: AS-FPC-MPO-MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: MOŻE DYSKUSYĆ
    Cena: Negotiable
    Możliwość Supply: 100000 sztuk miesięcznie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Patchcord światłowodowy MPO Utrata zwrotu: ≥ 50,00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
    Typ złącza: MPO-MPO (można dostosować) Długość: 1m, 2m, 3m ... można dostosować
    Włókna typu: SM/MM Wytrzymałość na rozciąganie: ≥10 kg
    Powtarzalność: ≤0,1 Utrata wtrąceniowa: 0,3dB
    błonnik: Corning

    MPO MTP OM4 12-rdzeniowy patchcord światłowodowy MPO

    Zespoły kabli MPO są wyposażone w 12-żyłowe złącze MPO żeńskie na żeńskie. typ kabla om4, kabel ten jest szeroko stosowany do rozbudowy kabla w centrum danych.

    cechy

    kabel światłowodowy om4

    Płynnie zaktualizuj sieć 10G do sieci 40G, 100G, obsługuj wymagania dotyczące opóźnienia transmisji 100G

    Przyjmuje kabel mini okrągły, o małej średnicy, z mniejszym kablem i mniejszym promieniem gięcia, łatwy do przechowywania i instalacji kabla

    Użyj pyłoszczelnej, wytrzymałej na ściskanie, wytrzymałej na rozciąganie tulei ochronnej na obu końcach, może skutecznie chronić kable i złącza światłowodowe w procesie transportu i instalacji przed uszkodzeniem

    Dane techniczne
    Złącze MTP / MPO
    Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy Wielomodowy
    Strata wtrąceniowa (dB) ≤0,70 (Standard) ≤0,70 (Standard)
    ≤0,35 (Elite) ≤0,35 (Elite)

    Strata powrotna (dB)

    ≥60 ≥20
    Trwałość (dB) ≤0,2 (krycie 500 razy)
    Wytrzymałość na rozciąganie (kgf) 10
    Temperatura pracy (℃) -20 ~ +70
    Złącze LC / SC / FC / ST / E2000
    Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy Wielomodowy
    Strata wtrąceniowa (dB) ≤0,30 ≤0,30
    Strata powrotna (dB) ≥60 ≥20
    Trwałość (dB) ≤0,2 500 razy krycia
    Wytrzymałość na rozciąganie (kgf) 10
    Temperatura pracy (℃) -20 ~ +70
    Specyfikacja światłowodu
    Rodzaj włókna Wielomodowy Tryb pojedyńczy
    OM1 OM2 OM3 OM4 G.652 G.657
    Średnica rdzenia (um) 62,5 / 125 50/125 50/125 50/125 9/125 9/125
    Długości fali (nm) 850/1300 850/1300 850/1300 850/1300 1310/1550 1310/1550
    Max. Tłumienie (dB / km) 3,5 / 1,5 3,5 / 1,5 3,5 / 1,5 3,5 / 1,5 0,36 / 0,25 0,36 / 0,25
    Min. OFL Przepustowość (MHz · km) 200/500 500/500 1500/500 3500/500 - -
    Min. Efektywna szerokość pasma modalnego (MHz · km) - 500 2000 4700 - -

    Szczegóły kontaktu
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Osoba kontaktowa: lulu

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)